Levering hjem

Du kan nå bestille varer hjem fra en rekke sentrumsaktører. Sjekk hele listen her!

Vi samarbeider med Trobud, som har lyst til å være med på å hjelpe både butikkene i sentrum og de som ønsker å handle der.
Slik fungerer det:

  • Ring butikken og bestill varen.
  • Betal så varens kostnad + frakt til butikken. Se pris litt lengre ned.

Tilbudet er ment for varer. For levering av varm-mat finnes det allerede alternativer.

Pris  for følgende område:

  • Tromsøya
  • Fastlandet postnummer 9020-9024
  • På Kvaløya til Ersfjorden, samt ut til Straumsvegen 601 og Salarøyvegen 1608

Levering vil finne sted fra kl. 16.00 og utover, mandag-lørdag

Hjemkjøring av varer inntil 35 kg for kr. 100,- inkl. mva per kolli. Det blir et tillegg på kr. 50,- inkl. mva pr ekstra kolli deretter.
(Så lenge det er til samme husholdning)

Utvidet tilbud

Vi har utvidet tilbudet:
De kan også levere til hele Troms fra Bjerkvik i sør til Storslett i nord neste dag. Se oversikt over steder m/tidspunkt lengre ned.

Hjemkjøring av varer inntil 35 kg for kr. 150,- inkl. mva per kolli. Det blir et tillegg på kr. 75,- inkl. mva pr ekstra kolli deretter.
(Så lenge det er til samme husholdning) 

Bedrifter som kan levere til deg:

Apotek 1 Renen Telefon: 77 60 68 40
Ark Storgata www.ark.no/
Telefon: 96 64 01 47
Bergans www.bergans.no
(sortiment og priser kan variere noe fra nettsiden)
Telefon: 45 26 13 25 / 77 65 20 40
Brillehuset Telefon: 77 68 21 43
Britt’s Telefon: 77 60 19 80
Brødrene Johannessen www.brodrenejohannessen.no
Telefon: 77 68 35 41
Bryggeri 13 www.bryggeri13.no
Telefon: 91 86 11 51
Epost: anders@bryggeri13.no
OBS! Kun personer over 18 år kan bestille. Legitimering ved levering
Dragøy, Kystens hus Telefon: 94 85 71 34
Essens dagspa Nettbutikk: www.essensbeauty.no
Telefon: 77 75 34 00
Galleri Nord Telefon: 95 70 09 30 
Glasshytta Blåst www.blaast.no
Telefon: 77 68 34 60
Gullsmed Kristiansen www.gullsmedkristiansen.no
Telefon: 77 60 24 90
Helmersen delikatesser Se pakker her: www.facebook.com/helmersendelikatesser/
post@helmersendelikatesser.no
Telefon: 77 65 40 50
Hos Haakon www.hoshaakon.no/
Telefon: 46 94 23 30
Husfliden www.norskflid.no/tromso
Telefon: 77 75 88 60
Interoptik Stein-Tore Hansen www.interoptik.no/finn-butikk/interoptik-optiker-stein-tore-hansen/
Telefon: 77 68 52 17
iSmokeKing www.ismokeking.no
Telefon: 91 39 83 29
Epost: tromsoe@iSmokeKing.no
Jacob Friis www.jacobfriis.no/
Telefon: 77 68 31 35
Epost: post@jacobfriis.no
Kaffebønna Send melding på Facebook:
www.facebook.com/Kaffebonna/
Kjeller 5 kjeller5@mack.no
Telefon: 94 78 46 35
Gjelder kun varer råvarer til brygging, bryggeutstyr og alkoholfrie varer
Krane galleri og rammeverksted www.kranegalleri.no
Ring oss om du trenger noe eller vil ha private visninger! 
Døra vår er stengt, men nettgalleriet er åpent. Om du ønsker å hente innrammingen din eller gjøre et kjøp i galleriet tar vi imot kunder i butikk etter avtale.
Telefon: 95 30 20 35
M.A.S www.mas-as.no
Telefon: 77 65 80 80
Norli bokhuset Klikk og hent via www.norli.no
Epost: bokhuset.tromso@norli.no
Chat med oss på Facebook
Optiker Jacobsen www.optikerjacobsen.no
Telefon: 77 68 27 10
Optik Spesialbutikken Telefon: 77 60 19 40
Protid Urmaker Hansen www.urmakerhansen.no/
Telefon: 77 68 52 17
Rein Love www.reinloveclothing.com/
Rema 1000 Veita veita@rema.no
Skoringen www.skoringen.no
Telefon: 21 07 93 00
Epost: tromso@skoringen.no
Skotreff www.skotreff.no
Telefon: 77 68 30 85
Sonja Johnsen Blomster www.sonja-blomster.no
Telefon: 77 68 25 13
Sweet Heart www.sweetheart.no
Telefon: 95 40 66 05
Taras Nettbutikk: www.taras.no
Telefon: 41 55 87 58
Tromsø Gullsmedforretning www.mestergull.no/tromso
Telefon: 77 68 32 66
Våpen Andresen Telefon: 77 68 24 03
Epost: vapen@vapenandresen.no
Wabi Sabi www.wabisabi.no
Telefon: 41 20 01 51 / 92 48 26 76
Wintervold www.wintervold.no
Telefon: 77 68 18 73

Tidspunkt for levering:

Bardu 11.00 Moen 09.00  Skibotn 07.45
Bardufoss 09.00 Mortenhals(tirs/tors) 14.00 Skjervøy(tirs/fre) 12.00 
Birtavarre 08.00 Nordkjosbotn 11.30 Storsteinnes 12.00
Bjerkvik 22.00 Nord-Lenangen Innen 16.00 Storslett 10.00 
Brøstadbotn 12.00 Olderdalen 08.30 Svensby 12.00
Finnsnes 08.30 Oteren 07.30 Sørkjosen 09.45
Furuflaten 16.00 Ramfjordbotn 11.00 Sørreisa 10.00
Gibostad 12.00 Rossfjordstraumen 13.00 Sørvik 16:00
Hamneidet(tirs/fre) 09.45 Rotsund 08.45 Tennevoll 14.00
Karlstad 08.00 Rundhaug 13.00 Vangsvik 12:00
Laksvatn 11.15 Samuelsberg 08.00 Vikran(tirs/tors) 14.00-15.45
Lyngseidet 12.30-14.15 Silsand 11.00 Øverbygd 15.45
Meistervik(tirs/tors) 14.00    

Listen oppdateres jevnlig